babycafe13-go kwietnia, Ośrodek Implantologii i Stomatologii Dziecięcej „Mój Dentysta” i kawiarenka „Active Baby Cafe” świętowały wraz z rodzicami i ich pociechami Światowy Dzień Czekolady. Mmmm… było słodko!

Kawiarenka przygotowała apetyczne atrakcje dla najmłodszych pod szyldem „Kids chocolate meeting”. W ramach tego pysznego święta dzieciaki własnoręcznie tworzyły wyśmienite lizaki, zanurzając świeże owoce w mlecznej lub gorzkiej czekoladzie. Zabawa była nie tylko smakowita, ale i bardzo ekspresyjna… Jednak żaden z uczestników nie przejmował się buźką umorusaną w czekoladzie, bo jak wiadomo dzieci dzielą się na czyste i szczęśliwe.

Miłośnicy słodkich szaleństw wykazali się ogromną wyobraźnią, tworząc prawdziwe cuda z naturalnej czekolady plastycznej. Powstawały zamki, domki, drzewa, zwierzęta, a nawet samochody ciężarowe. Rzeźbienie figurek było tym przyjemniejsze, że na koniec można było je z uśmiechem spałaszować.

Jednak nie tylko czekolada była bohaterem sobotniego spotkania. Najmłodsi brali udział w konkursie z nagrodami na temat higieny jamy ustnej. Byliśmy naprawdę pod wrażeniem ich wiedzy i wszystkich nagrodziliśmy krokodylkowymi pojemnikami na szczoteczki. Serdecznie gratulujemy!

Gorąco zapraszamy na nasze następne spotkanie w „ABC” w Tarnowskich Górach, które odbędzie się już 23. kwietnia o godzinie 17.00. Dzieci będą mogły poznać misia Mateuszka – głównego bohatera przedstawienia kukiełkowego „Dlaczego misia boli ząb?” Teatrzyku Lalek Ciastuś. Widzowie z pewnością pomogą misiowi rozwiązać problem z nieproszoną rodziną Próchnic, która postanowiła urządzić sobie mieszkanko na jego zębach. Po przedstawieniu zachęcamy do udziału w konkursach i quizach z nagrodami! Wstęp wolny!

Do zobaczenia!

Za przygotowanie szyldów reklamowych dziękuję Chester Reklamy Świetlne.