Specyficzne trudności w nauce Dysleksja, ADHD forum pomoce
SpeT  
serwis poświęcony trudnościom w uczeniu się
Zarejestruj się |  Zaloguj się  

Dyslektyk 2
Autor: Marzena i Marcin Borkowscy
Wydawca: BPP Marcin Borkowski
Cena: 60.00
Program wspomagający terapię dzieci dyslektycznych, nadający się do samodzielnej pracy w domu i do wykorzystania na zajęciach terapeutycznych. Zawiera gry rozwijające analizę słuchową i wzrokową, a także sprawdzające znajomość ortografii.(więcej...)
Ryzyko dysleksji. Problem i diagnozowanie.
Autor: Marta Bogdanowicz
Wydawca: Harmonia
Cena: 15.00
Dzieci z dysleksją doświadczają zazwyczaj niepowodzeń w nauce, często także obserwuje się u nich wtórne zaburzenia emocjonalne. Doświadczenie uczy, że wczesna diagnoza i podejmowane dzięki niej działania zapobiegawcze przynoszą lepszy efekt, niż długotrwała terapia prowadzona w późniejszym czasie. Z tego powodu dzieci ryzyka dysleksji powinny być wychwytywane w szkołach i przedszkolach jak najwcześniej. Książka poświęcona jest tej właśnie tematyce.(więcej...)
Skala Ryzyka Dysleksji
Autor: Marcin Borkowski
Wydawca: BPP Marcin Borkowski
Cena: 30.00
Program służący do opracowywania wyników badań Skalą Ryzyka Dysleksji (diagnozowanie ryzyka dysleksji), przeznaczony przede wszystkim dla pedagogów, nauczycieli i terapeutów. Program automatycznie generuje profile wyników ogólnych i szczegółowych na podstawie wprowadzonych danych. Dane można zapisać na dysku a gotowe profile wydrukować by dołączyć do dokumentacji dziecka.(więcej...)
 
  Logowanie
Identyfikator: 
Hasło: 
  Po co mi konto?

Założenie konta umożliwia przede wszystkim czynne korzystanie z forum, dostęp do opcji subskrypcji, oraz możliwość zapamiętania własnych preferencji przeglądania strony. Aby stworzyć sobie konto kliknij na napisie "zarejestruj się" na górze strony.

  Publikacja materiałów

W naszym serwisie udostępniamy możliwość publikacji materiałów o tematyce związanej z problemami edukacyjnymi. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z nami pod adresem publikacje@spet.info.pl


Projekt graficzny i techniczny strony: Barrteck.
Szybki skok do najkrótszego wprowadzenia: dysleksja

Dyslektyk 2