Specyficzne trudności w nauce Dysleksja, ADHD forum pomoce
SpeT  
serwis poświęcony trudnościom w uczeniu się
Zarejestruj się |  Zaloguj się  

Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji

W dniach od 27 września 2004 r. do 3 października 2004 r. odbędzie się Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji. Z tej okazji 2 października 2004 r. w godzinach od 10 do 17 Warszawski Oddział Nr 1 Polskiego Towarzystwa Dysleksji oraz Kuratorium Oświaty w Warszawie organizują Dzień Otwartego Poradnictwa.


W dniach od 27 września 2004 r. do 3 października 2004 r. odbędzie się Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji. Z tej okazji 2 października 2004 r. w godzinach od 10 do 17 Warszawski Oddział Nr 1 Polskiego Towarzystwa Dysleksji oraz Kuratorium Oświaty w Warszawie organizują Dzień Otwartego Poradnictwa w dwóch szkołach:

- w Szkole Podstawowej nr 1 im. J. Kusocińskiego w Ożarowie Mazowieckim

- w Zespole Szkół Językowo–Informatycznych "Szkoła Rodzinna" w Warszawie-Wesołej

W dniu tym bezpłatnych porad i informacji udzielać będą psycholodzy, pedagodzy i terapeuci. Prowadzone będą wykłady i warsztaty dla rodziców, uczniów, nauczycieli. Do nabycia będą książki, poradniki, pomoce dydaktyczne, biuletyny PTD.

Serdecznie zapraszamy rodziców, uczniów, nauczycieli. Zapraszamy również do współpracy osoby i instytucje zajmujące się terapią pedagogiczną.

Dysleksja, ADHD - spis treści, nowości.

 
  Publikacja materiałów

W naszym serwisie udostępniamy możliwość publikacji materiałów o tematyce związanej z problemami edukacyjnymi. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z nami pod adresem publikacje@spet.info.pl


Projekt graficzny i techniczny strony: Barrteck.
Szybki skok do najkrótszego wprowadzenia: dysleksja

Dyslektyk 2