Specyficzne trudności w nauce Dysleksja, ADHD forum pomoce
SpeT  
serwis poświęcony trudnościom w uczeniu się
Zarejestruj się |  Zaloguj się  

Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji

Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji odbędzie się w dniach 29 września - 4 października 2003 r. Na razie wiemy o akcjach, jakie będą miały miejsce w Warszawie i Szczecinie.


Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji to cykliczna impreza, odbywająca się już od kilku lat. W tym roku po raz pierwszy z tej okazji odbędą się również spotkania informacyjne i festyny w Polsce. Zapewne będzie ich więcej, jak na razie mamy informacje o dwóch akcjach.

W Warszawie w sobotę 4 października w godz. 10-17 odbędą się dwa spotkania informacyjne, połączone z kiermaszami pomocy i książek, bezpłatnymi poradami psychologów, terapeutów i pedagogów, a także z prezentacjami gabinetów terapeutycznych. Jedno spotkanie odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 73 na ul. Białostockiej (za Carrefourem przy dworcu Warszawa Wileńska), drugie będzie miało miejsce w Gimnazjum nr 43 na ul. E. Plater 31, na tyłach hotelu Marriott.

W Szczecinie, tego samego dnia i w tych samych godzinach, odbędzie się festyn na placu przy Teatrze Lalek Pleciuga. W ramach festynu przewidziane są konsultacje i porady, prezentacje programów edukacyjnych a także turniej i quiz ortograficzny dla dzieci i młodzieży.

Organizatorami obu imprez są oddziały terenowe Polskiego Towarzystwa Dysleksji. Jeśli znacie Państwo informacje o imprezach w innych miastach, prosimy o kontakt na forum, lub z adresem sped@sped.bpp.com.pl.Dysleksja, ADHD - spis treści, nowości.
 
  Publikacja materiałów

W naszym serwisie udostępniamy możliwość publikacji materiałów o tematyce związanej z problemami edukacyjnymi. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z nami pod adresem publikacje@spet.info.pl


Projekt graficzny i techniczny strony: Barrteck.
Szybki skok do najkrótszego wprowadzenia: dysleksja

Dyslektyk 2